6# AZJATYCKIE ZAKUPY - Aliexpress i Allegro - zestaw 12 pędzli do makijażu

by - 20:06

pędzle z aliexpress

Pędzle. Pędzle z Aliexpress to powoli całe Allegro. I to nie żart. Kiedyś nadejdzie ten moment, że ludzie zaczną nazywać Allegro - Aliexpress. Mówię Wam, to się w końcu stanie :D Już pędzę z wyjaśnieniami. Tak, ludzie kupują na Aliexpress, a potem robią biznesy, sprzedając produkty z Ali na Allegro. Interes się kręci, bo zazwyczaj przebitka cenowa jest dość spora, dodatkowo jakieś śmieszne opisy z kosmosu wzięte. Da się, da się? Tak czy inaczej - mój zestaw pochodzi z Aliexpress, ale możecie dostać go również na Allegro (co śmieszne - reklamują je jako Made In Poland oraz jako pędzle z włosiem wegańskim, certyfikowanym, a także królewskim  - dobry żart! kto się dał nabrać?) 
To tak tylko słowem wstępu! :)

pędzle z aliexpress

ZESTAW 12 PĘDZLI DO MAKIJAŻU

Zestaw składa się z :
- 6 pędzli z włosiem syntetycznym
- 6 pędzli z włosiem z kozy

Zestaw można kupić:
- w całości
- tylko 5 pędzli z włosiem mieszanym
- tylko 7 pędzli z włosiem mieszanym

Ceny:

- za zestaw 12 pędzli ok. 23 - 35 zł
- za 5 pędzli: 2 syntetyczne duże, 3 z kozy duże ok. 23 zł
- za 7 pędzli: 4 syntetyczne małe, 3 z kozy małe ok. 20 zł
( ceny podaję z Ali )

pędzle z aliexpress

WYGLĄD

Pędzle na moich zdjęciach czy na aukcjach wyglądają przepięknie. Bardzo elegancko i gustownie. Mają czarne, grube trzonki. Mówię o nich "grube", bo są dość solidne i czasami mają problem ze zmieszczeniem się w etui z wydzielonymi przegródkami. Pojedyncze pędzle przyszły z plastikowymi osłonkami. Lakier nie odpryskuje, a metalowa część się jeszcze nie porysowała. Żadna ze skuwek się nie odkleiła, także dość solidnie się trzymają na swoim miejscu, jak na swoją cenę i chiński, byle jaki, klej. Są dobrze wyważone, nie za lekkie, nie za ciężkie, możemy wygodnie utrzymać je w dłoniach. Chyba, że wolicie cienkie trzonki, to ten zestaw sobie odpuście, bo może być Wam zwyczajnie niewygodnie.

pędzle z aliexpress

PĘDZLE SYNTETYCZNE

Te zdecydowanie uwielbiam. Gdybym miała jeszcze raz kupować ten zestaw, kupiłabym tylko te (a była taka możliwość, teraz nie widzę takiej aukcji). Są mięciutkie, milutkie, przyjemne, bardzo dobrze się z nimi pracuje. Włosie nie śmierdzi, włosie nie wypada. Bardzo szybko się je pierze i pozostają śnieżnobiałe. Kształty pędzli są przydatne i dla każdego znajdziecie zastosowanie.

1. pędzel możemy użyć np do nakładania masek, baz, korektorów, produktów do konturowania na mokro, podkładów, farbek. Jest krótki, zbity i szybko nałożymy nim dużą ilość produktu w mały obszar na twarzy.

2. pędzel spożytkujemy na nakładanie podkładów i baz. Jest to pędzel z dłuższym włosiem, już bardziej wiotki i ciężej nakłada się produkty bardzo zbite, gęste.

3. pędzel możemy użyć do eyelinera, pomady/cieni do brwi oraz do pomalowania ust, a także do korektora.

4. pędzel
spożytkujemy do nałożenia cieni na dolną powiekę, na górną powiekę, do rozcierania, do korektora, a nawet do ust.

5 podpunkt, to dwa pędzle, które są do nakładania cieni oraz korektorów.

pędzle z aliexpress

PĘDZLE Z WŁOSIEM Z KOZY

Pomyślałam, że opiszę Wam do czego jest każdy z nich. Zmieniłam zdanie. Kompletnie nie mam ich zamiaru polecać. Nie wyobrażacie sobie jak one śmierdzą. Jasne, nie czuć ich z daleka, ale przyłożymy nos i jest okropnie. Mało tego. Gubią włosie, niemiłosiernie. Przy praniu wypadło ich od groma, a gdy są suche spokojnie można wyciągać jeden po drugim. Dlatego uważam, że nie warto kupować całego zestawu. Szkoda Waszych pieniędzy. Drapią niemiłosiernie, są nieprzyjemne. Zazwyczaj maluję nimi face charty, bo tylko one to wytrzymają. Są tylko dwa pędzle z tego zestawu, które mogę na sobie używać, bo są zwyczajnie - okej. Jest to pędzel nr 2 do blendowania i nr 4 do pudru. 

pędzle z aliexpress
pędzle z aliexpress

You May Also Like

2 komentarze

  1. Na Allegro pełno jest chińszczyzny sprzedawanej jako wysokiej jakości produkt z dość wysoką ceną :D A ile się naściemniają... Ale widocznie mają kupców.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. taaaaaaaaak, nie dość, że przebitka x100, to jeszcze hiperbolizacji w opisach nie brakuje :D

      Usuń